Posturi vacante

Alaturaţi-Vă nouă! Suntem nerăbdători să Vă vedem parte a echipei Kinetec.

Recepționer

BE THE BEST ON THE FRONT DESK!

- Dorești să faci parte dintr-o echipă tânăra,dinamică și prietenoasă?
- Să te alături unui colectiv orientat spre rezultate pentru pacienți?
- Ai dori să cunoști informație unică și utilă pentru tine și apropiații tai?
- Să te dezvolți nu doar în domeniul dat?

Angajăm recepționeri cu experiență!

Aplică CV-ul tău pentru postul de recepționer la unul dintre cele mai inovative centre de reabilitare din Republica Moldova!

Responsabilități:

1. Întâmpinarea pacienților cu amabilitate și atitudine pozitivă;
2. Preluarea apelurilor telefonice;
3. Înregistrarea și programarea pacienților;
4. Informarea pacienților despre serviciile medicale prestate de instituție;
5. Alte responsabilități conform fișei postului.

Ne potrivim dacă:

- Ai studii superioare;
- Ai experiență de recepționer de minim 1 an;
- Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni;
- Ești atent la detalii;
- Ești o persoana responsabilă;
- Cunoști la nivel înalt limbile română și rusă (engleza ar constitui un avantaj)
- Poți opera cu un calculator, copiator, fax și aparat de casă.

Noi îți oferim:

- O ambianță de lucru plăcută într-o echipă profesionistă;
- Oportunități de dezvoltare și învățare continuă;
- Creștere atât pe orizontală cât și pe verticală;
- Reduceri la serviciile centrului pentru tine și familia ta;
- Salariu 6000 lei cu pachet social deplin + bonus-uri.

Dacă te-ai lăsat interesat și corespunzi cerințelor, nu ezita să aplici la adresa hr@neokinetica.md sau utilizând formularul de pe site pentru a ne expedia CV-ul în format europass, atașând și o scrisoare de intenție și/sau recomandare.

Termenul limită pentru depunere de CV-uri - 21 februarie 2019.

Toate informațiile furnizate în CV-ul personal vor fi tratate strict confidențial. Doar candidații selectați vor fi contactați telefonic pentru a petrece un interviu.

Waiting for you, our future Guest Service Expert!

Atașează
CV-ul